Soutěže

Exkluzivní soutěž o fitness mixér Electrolux PerfektMix ESB2500

Je zde soutěž, kterou by neměli přehlédnout milovníci ovocných smoothies a proteinových koktejlů. Odpovězte na jednoduchou soutěžní otázku a vyhrajte praktický mixér Electrolux PerfektMix ESB2500.
SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Koktejly plné energie

Umixovat opravdu lahodný koktejl plný energie je s fitness mixérem Electrolux PerfektMix ESB2500 otázkou malé chvilky. Pokud si připravujete smoothies a proteinové koktejly pravidelně, oceníte ušetřený čas i praktičnost. Na lahev pouze našroubujete vyjímatelné nože z nerezové oceli a nasadíte na mixér. Pak stačí stisknout pulzní spínač. Odnímatelná nádoba o praktickém objemu 0,6 l funguje jako lahev na pití, snadno se čistí a je velmi odolná. V balení najdete rovnou dvě lahve s odlišnými víčky.

Mixér pro aktivní život

Velkou předností fitness mixéru Electrolux PerfektMix ESB2500 je jeho rychlost a snadná omyvatelnost. Čtyři nože mixéru fungují spolehlivě a koktejl máte během několika sekund připravený. Před posilovnou a dalšímí sportovními výkony se tak již nemusíte zbytečně zdržovat.

O co soutěžíme?

Na jednoho soutěžícího čeká mixér Electrolux PerfektMix ESB2500 v hodnotě 1000 Kč, tak zbytečně neváhejte. Stačí správně vyplnit formulář níže a štěstí se usměje třeba právě na vás.

Electrolux PerfektMix ESB2500

Soutěž končí již 27. září 2016. Účast v této soutěži je dobrovolná a svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s pravidly soutěže.

Výherci

Lucie Marešová

Redakce BDLN.CZ

Denně aktualizovaný online magazín o bydlení a všem pro váš krásnější domov. Praktické články, inspirace, finanční tipy i konkrétní návody pro zařizování moderního domu či bytu.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře