Zahrada a exteriér

Není plot jako plot

Pro každého znamená oplocení něco trochu jiného, důležité je, zda bydlíte ve městě nebo na venkově. Ve městě je pro vás důležité, aby byl plot pevný a nepustil k vašemu domu nezvané návštěvníky a vandaly. Na venkově je to jiné, tam jde především o to, abyste měli trochu soukromí a sousedi vám neradili, jak máte okopávat mrkev. Výběr oplocení se potom odvíjí  od vašich potřeb a představ. Pokud dosud žádnou konkrétní představu nemáte a nevíte si rady, zda dát přednost designu nebo funkčnosti a chtěli byste nejraději obojí, potom jsou přesně pro vás betonové ploty. Díky kvalitnímu betonu jde o masivní odolné ploty, které se vyznačují velmi dlouhou životností a jistě každého majitele potěší svou bezúdržbovostí. Zároveň jsou vyrobeny tak, aby vypadaly designově a zdobily váš dům.

Aby se vám plot líbil

Nemusíte být skeptičtí, když vám někdo nabídne plot z betonu. Betonové ploty jsou designově velmi pokročilé, nabízí různé dekory, tvary i barevné varianty, aby si každý mohl vybrat a nakombinovat oplocení podle vlastního vkusu. K dispozici je vám široký sortiment různých designů betonových plotů, velmi oblíbený je dekor štípaného kamene nebo cihličky, oba jsou navíc reliéfní, takže plot rozhodně není na pohled nudný. Zakončení plotu můžete vybírat rovné, do oblouku, s ozdobnou mřížkou nebo se často využívá také dřevěných latí v různých barvách. Nejoblíbenějším designovým provedením jsou oboustranné ploty, které se pochlubí z jedné strany reliéfním vzorem štípaného kamene, ze strany druhé potom dekorem plochým.

S betonovým plotem nemůžete šlápnout vedle, Betonovéploty.net nabízí vysoce kvalitní oplocení a profesionální služby. Dostanete zde nejen samotný plot, ale také odbornou montáž, dopravu a veškerý servis. Neváhejte a objednejte si i vy betonový plot u profesionálů.

Redakce BDLN.CZ

Denně aktualizovaný online magazín o bydlení a všem pro váš krásnější domov. Praktické články, inspirace, finanční tipy i konkrétní návody pro zařizování moderního domu či bytu.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře