Inspirace

Vše, co ráno potřebujete vědět, vám řekne SENCOR SDC 7200

Moderní, futuristický doplněk na noční stolek – SENCOR SDC 7200 – jsou digitální hodiny s budíkem, teploměrem a USB nabíječkou.

S touto malou „krabičkou“ nejen lehce a příjemně osvětlíte místnost (a síla jasu se dá ovlivňovat ručně či automaticky díky solárnímu panelu a z výběru barev máte 256 možností), ale i zabráníte ukládání prachu a překážení nevhodných kabelů. Stačí napájet jen tento budík a až 2 telefony nabíjet z něj pomocí 2 USB portů – ušetříte tím i délku nabíječky a můžete si lépe při prohlížení telefonu v posteli „hovět“. Daný budík zobrazuje čas, datum a vnitřní teplotu na PMVA true color displeji o velikosti 3“, tedy 7,6 cm. Pokud si jej povezete kamkoliv s sebou, vydrží i na záložní baterii.

K dostání za cenu 799 Kč v síti Planeo Elektro a dalších specializovaných prodejnách a řetězcích.

Redakce BDLN.CZ

Denně aktualizovaný online magazín o bydlení a všem pro váš krásnější domov. Praktické články, inspirace, finanční tipy i konkrétní návody pro zařizování moderního domu či bytu.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

  • Na https://chytryspanek.cz/ jsem si četl několik zásad zdravého a ničím nerušeného spánku a nevím jestli by tento budík byl správnou volbou. Elektronika totiž ve spánku docela ruší, takže by se jí člověk měl v ložnici spíše vyhnout.