Interiér

Interiéry, dekorace a bytové doplňky v roce 2017 ovládnou tyto barvy

Každý rok s sebou přináší nové barevné trendy a kombinace pro dekorace a bytové doplňky, které vám v interiéru nesmí chybět. Jaké barvy to budou v roce 2017 a jak je v prostoru využít?

Sunshine Yellow

Sunshine Yellow

Teplo slunce a velmi výrazná žlutá barva? Pozitivní vliv na náladu garantován, nebojte se žluté v zářivých odstínech i na místech, kam dříve nepatřila. Použití na podlaze je velmi originální, dekorace a bytové doplňky září na dálku.

Pastel Pink

Pastel Pink
Pastelově růžová není pouze pro princezny, ale také pro vaše dekorace a bytové doplňky. Odstín je sice velmi ženský a holčičí, ale jeho použití v rámci celého bydlení rozhodně není zakázáno. Tvoří skvělý kontrast s moderními materiály.

Dusky Blue

Dusky Blue
Tento odstín modré je důkazem toho, že i tmavé odstíny v bydlení umí být útulné a jsou na míle vzdáleny ponuřé atmosféře. Naopak odstín Dusky Blue přináší eleganci, pocit útulnosti i soukromí. Minimálně na strop v ložnici během roku 2017 určitě vyzkoušet!

Mineral Grey

Mineral Grey
Síla, tradice a žhavý kandidát do pracovny, kde minerální a hutná šedá barva vytvoří kreativní prostor tlumící ostré paprsky proudící z okna. Mineral Grey se kolem barevných trendů motá již nějaký ten pátek, ale teprve až teď se skutečně hlásí o slovo. A to je skvělá zpráva!

Earthy Green

Earthy Green
Zelenou barvu bývá velmi složité v interiéru použít tak, aby nebyla příliš křiklavá a nepřínášela tak místo relaxačních nálad spíše nežádaný rozruch. Zemitý odstín zelené je klidný, dostatečně teplý a především trendy pro rok 2017. Kombinovat lze skvěle s béžovou.

Jana Lohnická

Jsem tvořivá a zvědavá osůbka s hromadou energie, které miluje teplo rodinného krbu, kvalitní českou kuchyni a seriál Hra o trůny.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

  • Sem tam to chce i ten vnitřní hipsteriér: hipsterský interiér, který vypadá jako exteriér.