Interiér

Novinka: Fixní držák ULTRA SLIM na TV Stell SHO 4010  

S fixním držákem na TV Stell SHO 4010 lze váš televizor upevnit na stěnu stabilně a bez rizika, že by došlo k jeho uvolnění. Držák zajistí umístění televizoru do optimální pozice, ve které nebude zbytečně namáhat ani vaše oči, ani vaše záda.

Speciální profil držáku umožňuje TV zavěsit do vzdálenosti pouhých 18 mm od zdi. Díky tomu nebude televizor vystupovat do prostoru a samotný držák, na kterém bude uchycený, tak bude v podstatě neviditelný. I přesto je zachován snadný přístup ke kabelům, abyste mohli jednoduše připojit USB disk, set top box či další příslušenství.

Důležitým faktorem, na který se musíme při výběru držáku na televizor zaměřit je rozteč otvorů pro uchycení TV, tedy rozměr VESA a také hmotnost televize, abyste zvolili ten, který ji unese. Praktický fixní držák Stell SHO 4010 je navržen pro televizory s VESA standardem 100 x 100 mm až 600 x 300 mm, s úhlopříčkou od 43 do 80 palců a maximální hmotností 40 kg. Instalace držáku je díky kompletnímu montážnímu příslušenství a video návodu, který najdete na YouTube kanálu značky Stell velmi jednoduchá a zvládnete ji během několika minut.

K dostání je v kamenných i online obchodech za cenu 999 Kč.

Redakce BDLN.CZ

Denně aktualizovaný online magazín o bydlení a všem pro váš krásnější domov. Praktické články, inspirace, finanční tipy i konkrétní návody pro zařizování moderního domu či bytu.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře