Interiér

Spotřebiče, které lidé si nepořizují a dělají špatně

Zařizování domácnosti není rozhodně jednoduchá věc. Zařídit ji tak, aby vyhovovala všem, kdo budou v domácnosti bydlet, sladit ji, aby vypadala hezky… Mnohdy je kritérium také finanční stránka. Možná proto lidé často pořídí jen základní spotřebiče a nad ostatními mávnou rukou. My vám ukážeme, které spotřebiče to jsou, a proč je rozhodně potřebujete.

Lednice, které nikdo neumí správně vybrat

Chladničky samozřejmě nejsou úplně dobrý příklad toho, co si lidé zapomínají pořizovat a nepotřebují to. Je ale fakt, že málo kdo nad výběrem lednice popřemýšlí ze všech úhlů pohledu, proto si koupí první lednici, na kterou narazí, nebo zkrátka takovou, která se později ukáže jako velmi nedostačující. V rámci šetření koupí lednici, která se jim nelíbí, vlastně ani nesplňuje, co potřebují, ale stojí málo. Na takové kousky pozor, ty vás mohou ještě v průběhu let používání stát nemalé peníze! Někdy je lepší zainvestovat na počátku, abyste si později nemuseli dělat těžkou hlavu. Ostatně to, co dnešní lednice umí, jak vypadají a hlavně – jak vybrat správnou lednici, tím se zabýval tým portálu Arecenze.cz.

Surfujte po internetu přes televizi

Televize už jsou vhodným kandidátem do kategorie spotřebičů, které si lidé prostě nepořizují. Hlavně mladí, ti argumentují tím, že se na televizi stejně nedívají, že si vše najdou na internetu na počítači. A proč nehledat na internetu na televizi? Proč si neužít oblíbený seriál v nejvyšší kvalitě, nebo dokonce ve 3D? Na televizi lze dokonce listovat internetovými deníky a číst události dne. Je potřeba ale vědět, jak televizi vybrat, ne všechny samozřejmě disponují možností připojení k internetu, ani není standardní, aby televize nabízela filmy ve 3D. Věřte ale, že dnešní televize to opravdu umí, a dokonce ani nestojí jmění.

Sušičky na prádlo šetří čas i peníze

Hospodyňky neustále hledají cestu, jak si ušetřit čas pro sebe, proto kupují chytré roboty, co sami vysávají podlahy, myčky nádobí, nebo třeba moderní houpací lehátka pro miminka, která umí dokonce přehrávat hudbu a dítě tak uspat. Přitom zejména maminky s malými dětmi by nejvíce ocenily sušičku na prádlo. Že to je zbytečnost? Že je to vyhození peněz? Když si budete vědět rady, jak správně vybrat ideální sušičku na prádlo, což můžete například díky testu a recenzím sušiček, vyberete takovou, která uspokojí vaše potřeby a ještě vám bude šetřit peníze, protože její provoz nemusí být zdaleka tak nákladný. Maminky, umíte si představit tu pohodu, kdy nemusíte chodit věšet prádlo, hlídat, kdy je suché, sundávat ho, a co teprve ty ušetřené nervy, když začne pršet a vy máte plný balkon dětských dupaček? I vy si tuto pohodu můžete dopřát!

Redakce BDLN.CZ

Denně aktualizovaný online magazín o bydlení a všem pro váš krásnější domov. Praktické články, inspirace, finanční tipy i konkrétní návody pro zařizování moderního domu či bytu.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

  • Já jsem si chtěla domů pořidit sušičku, ale manžel dlouho váhal, protože jsou ceny elektřiny dost vysoko. Naštěstí jsme si přes https://www.5nej.cz/srovnani-dodavatelu-elektriny/ zajistili dodávky elektřiny za dost dobrou cenu, takže už manžel neprotestuje a já si konečně mohu pořidit sušičku a ušetřit si tak spousty práce.