Interiér

Stohovatelná židle ARTA sluší interiérům různého druhu

Židle ARTA rakouské nábytkářské společnosti Wiesner-Hager patří k produktům, které mají v rámci celé produkce značky nejširší využití.

I do soukromého interiéru

Ačkoli se Wiesner-Hager soustředí především na výrobu kancelářského nábytku, ARTA se svým stylem a materiály hodí i do interiéru ryze soukromého, ideálně jídelny či obytné kuchyně. Židle má celodřevěný rám, na kterém spočívá elegantní skořepina ladných křivek. K vysokému komfortu sezení přispívá kvalitní čalounění a volně pružící opěradlo. Židle se vyrábí s područkami i bez, a pro vysoce zatěžované prostory také s různě barevnými variantami skořepin z překližky či s laminovaným povrchem.

Mnoho tváří

ARTA je tak židlí s mnoha tvářemi, vždy ale zůstává vysoká kvalita konstrukce a materiálů, kterým vévodí přirozená útulnost dřeva. Pro tyto vlastnosti spojené s elegantním designem a praktickou možností stohovatelnosti si ARTU vybralo už několik českých firem pro své kancelářské budovy: například Broker Trust na pražské Pankráci či Impact Hub Brno.

Tiskové zprávy

Zajímavé informace ze světa bydlení a tiskové zprávy, které si zaslouží pozornost. Máte pro náš magazín tip? Neváhejte nás kontaktovat, atraktivní zprávy s radostí zveřejníme.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře