Interiér

Tapety prošly zajímavým vývojem. Co dnes mohou nabídnout?

Když se řekne tapeta, mnozí z vás jistě znají klasické starší provedení. To mělo několik negativ, které byly spojeny jak s ne příliš povedeným vzhledem, tak i s poměrně náročným lepením. Vývoj tohoto sortimentu šel až neuvěřitelně kupředu a tak není problém pořídit zajímavé a inovované možnosti. Co dnes moderní tapeta nabídne?

Jedinečný vzhled

Zapomeňte na to, že by vzhled tapety byl jakkoliv odpudivý. Je tomu právě naopak. Stačí se podívat do jednoho z předních internetových obchodů, a to na web Perfektnitapety.cz. Ten jasně potvrdí, že jedinečný vzhled tapet vás zaručeně zaujme. A to nejenom ve chvíli, kdy je vaším cílem zakrýt nevzhlednou zeď, ale i ve chvíli, kdy chcete na zeď umístit zajímavý motiv, nejlépe ve formě fotografie. Ano, i toto je dnes v tomto sortimentu možné.

Nalepení je skutečnou hračkou

Pryč je doba, kdy bylo nutné míchat si lepidlo a následně ho na tapetu a na zeď aplikovat. Dnes jsou hitem tapety samolepicí. Stačí jenom odstranit spodní krycí vrstvu a následně není jakýkoliv problém s nalepením na požadované místo. Výhody tohoto postupu jsou zcela jasné a souvisí s nimi:

  • Eliminace dlouhých příprav
  • Dobré přilnutí
  • Jednoduchost nalepení

Nezapomínejme také na to, že ruku v ruce s touto možností jde také mnohem lepší životnost. Moderní tapety nabídnou hlavně kvalitu a tak se není třeba obávat toho, že by se brzy začaly odlupovat. To se vám u moderních a kvalitních tapet, koupených u dobrého prodejce určitě nestane.

Nejsou určené jenom na zeď

Skutečně je tomu tak. I když klasický sortiment dominuje, je možné pořídit i něco opravdu unikátního. Příkladem je zajímavá magnetická tapeta na ledničku. V čem je jedinečná? Jak ve snadném způsobu použití, tak i v tom, že dokáže i starší nevzhledné ledničce dodat mnohem dokonalejší styl. Ideální, jak s malpou investicí tuto základní část vaší kuchyně jednoduše vylepšit.

Jana Lohnická

Jsem tvořivá a zvědavá osůbka s hromadou energie, které miluje teplo rodinného krbu, kvalitní českou kuchyni a seriál Hra o trůny.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře