Interiér

Vinohradské coworkingové centrum K10 doplnil funkční nábytek značky Wiesner-Hager

Nové coworkingové centrum K10 v Koperníkově ulici na pražských Vinohradech se spojilo s rakouskou značkou Wiesner-Hager, která jeho prostory vybavila kancelářským nábytkem. Sdílené pracovní prostory, které se veřejnosti otevřely 1. června a naplno využívají více než 1000 čtverečních metrů neoklasicistní vily z počátku 20. století, doplnilo celkem 114 kusů nábytku této značky.

Velká variabilita a vysoká odolnost

Společnost Wiesner-Hager byla pro coworkingové centrum K10 přirozenou volbou: specializuje se na nábytek do vysoce zatěžovaných prostor, jako jsou kanceláře, kongresová centra, restaurace, bistra apod. K10, které má již tři měsíce po otevření více než 170 členů, si do svých kanceláří vybralo sto židlí PARO_2, stůl SKILL, stůl PULSE a k němu dvanáct křesel ze stejné řady.

Vinohradské coworkingové centrum K10 doplnil funkční nábytek značky Wiesner-Hager

Pro své vynikající ergonomické zpracování a široké spektrum funkcí se židle PARO_2 brzy stala nejpopulárnější kancelářskou židlí Wiesner-Hager: v současnosti ji používá více než 700 000 lidí na světě. Pojízdný sklápěcí stůl SKILL zase umožňuje rychlou změnu nábytkové sestavy podle momentálních požadavků. Tento stůl navržený designérem Andreasem Krobem se navíc může pochlubit bezešvými laserovými hranami, které přispívají nejen k jeho dokonalému vzhledu, ale také šetří životní prostředí vzhledem k vyloučení použití lepidel. (Wiesner-Hager byl prvním výrobcem kancelářského nábytku v Rakousku, který začal používat technologii laserové hrany.) Konferenční stůl PULSE s dvanácti skořepinovými židlemi s příjemně pružící zádovou opěrkou a čalouněnou sedákovou vložkou nabízí komfortní sezení a odlehčený design. Podobně jako ostatní produkty Wiesner-Hager se vyznačují velkou variabilitou a vysokou odolností.

Vinohradské coworkingové centrum K10 doplnil funkční nábytek značky Wiesner-Hager

Vinohradské coworkingové centrum K10 doplnil funkční nábytek značky Wiesner-Hager

„Projekt K10 nás nadchl, a proto jsme se rozhodli oslovit jeho zakladatele s nabídkou spolupráce. V rámci office consulting nabízíme plánování kancelářských prostor – a řešení coworkingových prostor, které stojí na podněcování vzájemné komunikace, patří k naší neoblíbenější práci. Máme rádi neobvyklé pracovní plochy, kde vymyslet vhodné řešení bývá docela náročné. A přesně takovým projektem je i K10, mj. proto, že jsme zde pracovali s prostředím reprezentativní rezidenční vily, což je oproti moderním kancelářským budovám samozřejmě velký rozdíl,“ říká Zdeněk Brisuda, ředitel české pobočky Wiesner-Hager.

Tiskové zprávy

Zajímavé informace ze světa bydlení a tiskové zprávy, které si zaslouží pozornost. Máte pro náš magazín tip? Neváhejte nás kontaktovat, atraktivní zprávy s radostí zveřejníme.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře