O webu

Online magazín BDLN.CZ byl spuštěn v létě 2016 s cílem přinést zajímavé články o bydlení českým a slovenským čtenářům, kteří hledají svěží inspiraci a hodnotné informace. Na stránkách magazínu najdou aktuální novinky, fotogalerie, zkušenosti, rozhovory, tipy, soutěže i návody.

Proč?

Zařizování nového bydlení s omezeným rozpočtem, nákup nemovitosti v Praze, rekonstrukce panelákové koupelny, výroba poličky na koření, výběr automatické pračky… to vše a nejen to jsou výzvy, se kterými chceme čtenářům každý den pomáhat. Nechceme být pouze dalším webem bez názoru, cílem našeho magazínu je stát se opravdu pestrým zdrojem informací, díky kterému může každý žít a bydlet lépe. Píšeme srozumitelně a bez zbytečných složitostí.

Kdo za magazínem o bydlení stojí?

Jsme kreativní tým lidí z celé České republiky se zájmem o bydlení a vše kolem něj. Mnoho z nás má cenné zkušenosti, které se snažíme předávat prostřednictvím článků. Zařizovali jsme si hypotéky, rekonstruovali jsme a každý z nás má slabost pro atraktivní interiér. Neustále sledujeme trendy.

O názvu magazínu

Zkratka BDLN vznikla vypuštěním samohlásek ze slova BYDLENÍ a vyjadřuje 100% náš přístup – moderní a rychlý. Jdeme k jádru věci. Informujeme o bydlení ve zkratce.

Co chystáme?

Kromě nápadů na nový obsah máme plány na celkový rozvoj magazínu. Chystáme speciální sekce, vlastní videa a přínosné spolupráce s různými partnery. Určitě nás sledujte.

Budeme velmi rádi za vaše nápady a připomínky. Neváhejte nás kontaktovat, zpětná vazba je pro nás klíčová.

BDLN.CZ – online magazín o bydlení!