Reality

Bydlení ve vilách v Praze 5

Objevte atraktivní bydlení ve vilách v Praze 5 a užívejte si krásného prostředí ve spojení s dobrou dopravní dostupností.

Městská část Prahy 5, obec Velká Chuchle, se nachází při levém břehu řeky Vltavy. Vily na prodej, které se v této oblasti nacházejí, jsou tak situovány v obklopení přírodou a zároveň disponují dobrou dostupností do centra města. Nacházejí se patnáct minut od stanice metra a autobusů Smíchovské nádraží a zároveň se můžete snadno napojit i na Pražský okruh, odkud se dále dostanete například na dálnici D1, či směrem k letišti Václava Havla.

Vily na prodej mají kromě dobrého spojení do centra města blízko i k okolním obcím Slivenec a Radotín. Najdete zde mateřskou školku, základní školu, ordinaci obvodního lékaře, veterinární ordinaci a různé obchody. Oblast, ve které se vily na prodej nacházejí, je známá zejména díky chuchelskému dostihovému závodišti. Sem můžete vzít malé děti na projížďku na ponících, či během sledování nedělních dostihů je zapojit do dětského klubu Hříbátka.

Tyto vily na prodej v Praze 5 se nacházejí v obytném komplexu podél ulice Na Hvězdárně, napojeny na ulice Kopalova, Ceplechova, Adlerova a Bochníčkova. Jejich součástí je ve většině případů terasa o rozměrech 24 až 41 metrů čtverečních a také prostorná zahrada. Vily na prodej si můžete vybírat dle velikosti jejich bytů, k dispozici jsou 4+kk, 5+kk, 6+kk a 7+kk spolu s 1+kk. Připravena k prohlídce je také vzorová vila v rámci tohoto bytového komplexu ve Velké Chuchli v Praze 5. Vily na prodej mají kolem sebe vždy jedno či dvě garážová stání.

Redakce BDLN.CZ

Denně aktualizovaný online magazín o bydlení a všem pro váš krásnější domov. Praktické články, inspirace, finanční tipy i konkrétní návody pro zařizování moderního domu či bytu.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

  • No pěkné bydlení, tedka hledáme taky bydleni ale spíš dál od Prahy. Kvůli cenám v ty Praze je to přeci jenom jiná cenová kategorie. Zatím jsme se byli podívat na pár nabídek tady https://Homerealestate.cz ale hledáme pořád dál zatím nás nic nenadchlo natolik aby jsme si s ženou řekli jo to je to pravé bydlení 🙂