Reality

Máte zájem o nové bydlení v Praze? Raději si pospěšte

Situace na realitním trhu není tak příznivá jako v minulých letech. Ceny nových bytů průběžně rostou, a to důsledkem zužující se nabídky. Zájemců o bydlení je dostatek a Praha navíc zažívá každoroční příval nových obyvatel. Stavební úřady přesto nedávají tolik stavebních povolení jako v minulosti. Pomyslný olej do ohně přilévají i banky, které neposkytují hypotéky s tak výhodnými podmínkami. Co z toho plyne pro vás? Myslíte-li to s pořízením nového bydlení vážně, zbytečně nevyčkávejte.

Dostupné novostavby i luxusní byty v centru

Největší zájem je o nové byty v Praze, které vznikají pod taktovkou známých developerů. Patří k nim také Sekyra Group, v jehož nabídce nechybí cenově dostupné nízkoenergetické byty v klidných lokalitách ani luxusní bydlení v centru metropole.

Prověřený developer má s byty na prodej v Praze bohaté zkušenosti. V minulosti jich vystavěl a zrekonstruoval více než 7 000, a to nejen v hlavním městě, ale také v jiných částech republiky.

Aktuálně jsou k mání pozemky v Dolních Počernicích s možností výstavby vlastního nebo typového domu a byty v rámci projektu Tandem Modřany.

Vizualizace rodinného domu v Dolních Počernicích

Reklama

Testovací gigaREKLAMA

Bydlení v Dolních Počernicích

V Dolních Počernicích vzniká již druhá etapa bydlení v úsporných nízkoenergetických a pasivních domech. V rámci 62 pozemků si lze zvolit z nabídky 12 typových domů, případně si postavit bydlení dle vlastního projektu. Zájemci si mohou koupit více pozemků a sloučit je. Jedná se o velmi klidnou lokalitu s rychlým dopravním spojením do centra.

Bydlení v Modřanech

Projekt Tandem Modřany vznikl v místech bývalé čokoládovny a tvoří ho dva bytové domy. Pohodové bydlení nedaleko břehu Vltavy nabízí vynikající občanskou vybavenost a spoustu míst, kde lze trávit volný čas.

Vizualizace projektu Tandem Modřany

Pokud vás developerské projekty v Praze zaujaly, přečtěte si o nich více www.sekyragroup.cz.

Redakce BDLN.CZ

Denně aktualizovaný online magazín o bydlení a všem pro váš krásnější domov. Praktické články, inspirace, finanční tipy i konkrétní návody pro zařizování moderního domu či bytu.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře