Reality

Kde získat první půjčku úplně zadarmo?

Jak poznáte výhodnou půjčku? Podle toho, že má nejenom nízký úrok, ale má také nízké RPSN.

Aktuální stav úvěrového trhu vypadá tak, že jedny z nejnižších sazeb mají bankovní hypotéky. Kdo ale hledá spotřebitelskou půjčku, nebo krátkodobou finanční pomoc, ten touto cestou logicky nepůjde. Taková osoba by měla zamířit do nebankovního segmentu, jelikož i ten ukazuje, že je výhodný. Konkrétně díky možnosti získat půjčku zdarma. Čím je charakteristická? Je to vcelku jasné:

  • Nulová úroková sazba
  • Nulové RPSN
  • Nulové poplatky

Toužíte po této možnosti? Hledejte ji v segmentu mikropůjček. Jelikož poskytovatelů je zde poměrně velké množství, tak vám pomůžeme. Společně s námi se můžete podívat na to, jací poskytovatelé dnes jasně dominují.

Zaplo

Jeden z poměrně známých poskytovatelů, kterého můžete znát z celé řady reklamních kampaní. Pokud se blíže podíváme na web společnosti Zaplo.cz, potom lze rozhodně říci, že nabídka půjčky zdarma je určitě velmi zajímavá. Pokud jde o dostupnou částku, tak není problém získat sumu ve výši až 8 000 Kč. Samozřejmě ve formě neúčelového úvěru a tedy zcela logicky na cokoliv. Když se podíváme na splatnost, tak ta může být v plné délce. Tedy v termínu třiceti kalendářních dní.

Tento poskytovatel má ale i celou řadu dalších výhod. Patří sem jak vysoké procento schválení, tak i to, že vše je vyřízeno výhradně online, bez jakýchkoliv osobních schůzek. Bát se není třeba ani žádných vysokých poplatků. Tím jediným je ten korunový, sloužící výhradně k ověření vašeho bankovní ho účtu.

Kamali

Přijde vám, že je tento poskytovatel nováčkem v segmentu mikropůjček? Určitě tomu tak není. Pokud jste slyšeli o úvěru, který nesl název Japonská půjčka, tak právě Kamali vznikla přejmenováním tohoto poskytovatele. Své výhody si ale zachovala i nadále. O jaké výhody se jedná? Tou první je zcela přirozeně možnost získat půjčku zcela zdarma. Jaká je její charakteristika? Když budeme konkrétní, tak je možné získat až 10 000 korun českých. A na jak dlouho? Dobou, která se k možnosti bezplatné půjčky váže, je termín čtrnácti dní. Pokud vám taková charakteristika vyhovuje, není nic složitého si požádat. A to samozřejmě také jednoduše online. Když si máme charakterizovat i další výhody, které tento poskytovatel má, potom mluvíme o těchto konkrétních:

  • Rychlé vyřízení žádosti
  • Vítěz nezávislých testů
  • Férový a transparentní přístup

Jsou i další poskytovatelé, kteří půjčí zdarma?

Ano, jsou. Jelikož se v tomto segmentu jedná o celkem zajímavou konkurenční výhodu, je možné narazit i na řadu dalších, kde je dostupná půjčka pro dlužníky, jak se tomuto úvěru právě pro jednoduchost získání také říká. Jednou ze známých společností je třeba Planet půjčka, která se také řadí mezi ty, kde si můžete půjčit nejvýhodněji na trhu. Jinak tomu nemusí být ani v případě společnosti Ferratum, která je unikátní hlavně v tom, že se jednalo o jednoho z prvních poskytovatelů na trhu. Zde si lze požádat o částku ve výši 9 000 Kč, a to na dobu až třiceti dní.

Nezapomínejte splácet

Kde můžete získat první půjčku úplně zadarmo, to již víte. Nutno ale říci, že pro splnění podmínek je třeba udělat jednu velmi důležitou věc. O jakou se jedná? Jde zcela přirozeně o povinnost toho, že musíte půjčené peníze vrátit v domluveném termínu. Pokud se opozdíte, nebo pokud se rozhodnete si zvolený termín prodloužit, je třeba počítat s tím, že vám úroková sazba může být napočítána. O jak velkou úrokovou sazbu půjde, to už záleží na konkrétním poskytovateli. U některých to jsou nižší jednotky procent, ale jsou i tací poskytovatelé, kde už je třeba přemýšlet o tom, že úrok může dosahovat i několik desítek procent z půjčené částky.

Redakce BDLN.CZ

Denně aktualizovaný online magazín o bydlení a všem pro váš krásnější domov. Praktické články, inspirace, finanční tipy i konkrétní návody pro zařizování moderního domu či bytu.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře