Soutěže

SOUTĚŽ: Vyhrajte pro vaše děti 3D světla s Mimoni

Pokud chcete vašim ratolestem udělat radost, vyhrajte do jejich dětského pokoje nástěnné 3D osvětlení v podobě jednoho z hlavních Mimoňů.
SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Žlutí Mimoni pro radost vašich dětí

Je třeba představovat animované a dost ztřeštěné „hrdiny“? Určitě ne, vždyť Mimoni jsou celosvětově populární a děti je milují. Pokud chcete vašim ratolestem udělat radost, vyhrajte do jejich dětského pokoje nástěnné 3D osvětlení v podobě jednoho z hlavních Mimoňů. Originální osvětlení žluté barvy zútulní každý interiér, součástí balení jsou také samolepky imitující popraskaný vzhled zdi. Světlo zvládnete velmi snadno nainstalovat. Stačí hmoždinky a šroubky. Napájení zařizují tři AA baterie, které v balení nenajdete.

O co soutěžíme?

Na celkem tři soutěžící čeká nástěnné 3D osvětlení s Mimoni. Neváhejte a využijete jedinečnou příležitost zasoutěžit si o tuto originální dekoraci dětského pokoje.

1. cena: 3D světlo Mimoňi Bob
2. cena: 3D světlo Mimoňi Stuart
3. cena: 3D světlo Mimoňi Kevin

Soutěž končí již 10. února 2017. Účast v této soutěži je dobrovolná a svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s pravidly soutěže.

Výherci

Marek Drtil
Lucie Bednářová
Zbyněk Přibil

Redakce BDLN.CZ

Denně aktualizovaný online magazín o bydlení a všem pro váš krásnější domov. Praktické články, inspirace, finanční tipy i konkrétní návody pro zařizování moderního domu či bytu.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře