Soutěže

Vyhrajte vstupenky na jedinečný veletrh FOR DECOR & HOME

Přinášíme vám soutěž o vstupenky zdarma na kontraktační veletrh dekorací a doplňků FOR DECOR & HOME, na kterém se v termínu od 8. do 10. září 2016 představí návštěvníkům nejvýznamnější tuzemské firmy působící na českém trhu.
SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Dvě haly dekorací a dárků

Již na začátku září proběhne v areálu PVA EXPO PRAHA druhý ročník kontraktačního veletrhu dekorací, skla, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží FOR DECOR & HOME. Na návštěvníky v termínu od 8. do 10. září 2016 čekají dvě výstavní haly plné zajímavých firem včetně zahraničních vystavovatelů z Německa, Polska a Ukrajiny. FOR DECOR & HOME je ideálním místem pro uzavírání předvánočních kontraktů, čemuž odpovídá také obchodně ideální termín na začátku září. Na veletrhu se představí téměř výhradně výrobci, exkluzivní dovozci a velkoobchody. Nezajímá vás obchod? Na své si přijdou také milovníci dekorací, kteří hledají inspiraci a informace o kolekcích, novinkách a žhavých trendech. Možnost přímého nákupu pro širokou veřejnost nebo informace o e-shopech nebude chybět.

FOR DECOR & HOME

Zajímavý program

Velmi atraktivní podívanou v rámci doprovodného programu FOR DECOR & HOME zajistí floristická soutěž ROSA PRAGENSIS (téma květiny a interiér) a výstava VÁNOČNÍ TRENDY 2016 rozložené do celkem 4 samostatných expozic. Světové trendy v oblasti dekorací si nemůžete nechat ujít.

FOR DECOR & HOME

Vyhrajte vstupenky zdarma

Veletrh FOR DECOR & HOME se koná v termínu od 8. do 10. září 2016 v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech, a to kdykoliv od 10:00 do 18:00. Magazín BDLN.CZ vám přináší exkluzivní soutěže! Nyní máte možnost zasoutěžit si o 4 vstupenky zdarma, které si spravedlivě rozdělí 2 výherci.

Soutěž končí již 4. září 2016. Účast v této soutěži je dobrovolná a svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s pravidly soutěže.

Výherci

Petr Kroupa
Michaela Pleváková

Redakce BDLN.CZ

Denně aktualizovaný online magazín o bydlení a všem pro váš krásnější domov. Praktické články, inspirace, finanční tipy i konkrétní návody pro zařizování moderního domu či bytu.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře