Stavba a rekonstrukce

Domovní zvonky bez drátů, kabelů a baterií

Šťastní majitelé nemovitostí mohou jásat. Každý už se na ně jednoduše dozvoní, a to i bez toho, aby museli pro instalaci zvonku sekat zdi, sloupky u plotů či chodníky a natahovali dráty a kabely s elektřinou.

RETLUX – značka nejen všech českých kutilů přichází s novinkou ve svém portfoliu, a to jsou domácí bezdrátové zvonky s dosahem až 150 metrů.

Zákazník si může vybrat mezi třemi druhy zvonků. RDB 101, RDB 102 a RDB 103. První dva modely se od sebe liší tím, že RDB 101 je sada 1 zvonku a 1 přijímače. U druhého typu RDB 102 jsou zvonky dva, můžeme využít na přední i zadní vchod, a 1 přijímač. Obě sady jsou v moderním stylovém designu, jejich bezdrátový provoz lze využít až do vzdálenosti 150 metrů a hrají až 51 melodií. Třetí model RDB 103 nabízí díky přijímači na 3AA baterie a zvonkovému tlačítku bez nutnosti baterií široké možnosti umístění a využití. Sada nabízí 32 různých melodií.

Zvonek RDB 101 je k dostání za 469 Kč, RDB 102 za 669 Kč a RDB 103 za 559 Kč.

Redakce BDLN.CZ

Denně aktualizovaný online magazín o bydlení a všem pro váš krásnější domov. Praktické články, inspirace, finanční tipy i konkrétní návody pro zařizování moderního domu či bytu.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře