Zahrada a exteriér

Zahradní domky vykouzlí radost na každé zahradě

Přemýšlíte nad tím, jak ze zahrady udělat skvělé místo pro celou rodinu? Praktické zahradní domky a dětské domečky jsou trefou do černého!

Když má zahrada dobře sloužit

Není těžké shodnout se na tom, že se zahradou je hromada práce. Péče o to, aby vypadala k světu, zabere mnoho hodin. Naštěstí je právě tato povinnost pro někoho příjemnou relaxací, při které si provětrá hlavu. Jakmile je hotovo, přichází zasloužené odměna v podobě volného času. Strávit ho společně s dalšími členy rodiny v příjemném prostředí plném zeleně a pohody dává smysl, a proto by vám na zahradě neměla chybět možnost posezení. Domky na nářadí většinou poskytují dostatek místa, abyste do nich schovali alespoň dvě lehátka a pár židliček se stolečkem, které v případě krásného počasí zcela jistě využijete. Pokud však toužíte po větším komfortu, máme pro vás skvělý tip.

Na zahradě jako doma

Možnost vybudovat si na zahradě zázemí přináší zahradní domky. Všestranná využitelnost dřevěného domečku vás okouzlí. Většina typů je vybavena jednokřídlími dveřmi a otevíratelným oknem. Skvělou zprávou je, že domek sestavíte jednoduše svépomocí. Stává se tak oblíbenou volbou nejen v zahrádkářských koloniích, ale také na běžných zahradách u rodinných domů, školek a firem. V nabídce jsou také luxusní domky, které se velikostí vyrovnají menšímu bytu. Stejně tak jsou k dostání zahradní domečky pro děti. Kvalita a pevnost domků garantuje jejich dlouhou životnost a odolnost proti rozmarům jednotlivých ročních období. Pořízení domku je pochopitelně nezanedbatelnou investicí, a proto vás možná napadne, že byste si domek zcela od základu postavili ve vlastní režii. I to je možné, pokud máte šikovné ruce, nicméně již předem počítejte s tím, že to rozhodně není lehký úkol na jeden víkend. Se stavbou strávíte velké množství času. A čas, ten také něco stojí.

Užijte si posezení na čerstvém vzduchu

Jsou ideální pro posezení s rodinou a přáteli, stanou se útočištěm pro čtení knih i načerpání nové inspirace. Zahradní altány mají jedinečný charakter, který si zamilujete po jejich první návštěvě. Stavbu altánu zvládnete svépomocí. Dostatečně velký altán je synonymem nezapomenutelných chvilek a úžasně stráveného času na zahradě. Vyzkoušejte zapřemýšlet nad tím, jak by mu to v rohu zahrady slušelo. Využití najde, o to nemusíte mít obavy.

Neváhejte si zahradu užívat na 100 %. Pořízení zahradního domku či altánu vám k tomu jednoznačně pomůže.

Michaela Varausová

Jednou budu bydlet v pěkném domku s manželem, dětmi i zlatou retrívřicí Sissi. Spokojeny tam budou moje děti i její štěňata!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře